۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده
  • شناسه : 3423
  • ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۶:۵۳
  • 44 بازدید
  • ارسال توسط :
ویژه برنامه همایش شکوه هجرت با حضور کار آفرینان و جهادگران بسیج سازندگی سپاه استان البرز

ویژه برنامه همایش شکوه هجرت با حضور کار آفرینان و جهادگران بسیج سازندگی سپاه استان البرز

مراسم تقدیر از بسیجیان وکار آفرینان برتر در ویژه برنامه اقتصاد مقاومتی با حضور مسئولین استانی در تالار شهید سبحانی سپاه امام حسن مجتبی (ع) برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس ، همایش شکوه هجرت با حضور کار آفرینان و جهادگران بسیج سپاه سازندگی سپاه استان البرز با تقدیر […]

مراسم تقدیر از بسیجیان وکار آفرینان برتر در ویژه برنامه اقتصاد مقاومتی با حضور مسئولین استانی در تالار شهید سبحانی سپاه امام حسن مجتبی (ع) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس ، همایش شکوه هجرت با حضور کار آفرینان و جهادگران بسیج سپاه سازندگی سپاه استان البرز با تقدیر از خانم زهرا سادات حسینی هنرمند و کارآفرین برتر فردیسی در طراحی لباس در تالار شهید سبحانی سپاه امام حسن مجتبی (ع) برگزار شد.

 

 

     در این همایش که با هدف تجلیل از فعالان عرصه های جهادی استان برگزار شد، از خانم زهرا سادات حسینی هنرمند وکار آفرین برتر فردیسی در طراحی لباس در راستای توانمند سازی و ارتقاء مهارت تجلیل و تشکر شد.

در ادامه مراسم نیز۲۲ جهاد گر و ۱۸ کار آفرین برتر استان در راستای توانمند سازی زمینه های لازم برای توسعه و ترویج فرهنگ مهارت آموزی با هدف ایجاد کسب و کارهای تعاونی تجلیل و تشکر شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*