۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده
  • شناسه : 3442
  • ۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۷:۵۵
  • 59 بازدید
  • ارسال توسط :
ناصر مقدم ،مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان البرز عنوان کرد از شخصیت ارزشمند استاد علومی تبریزی تجلیل خواهد شد

ناصر مقدم ،مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان البرز عنوان کرد از شخصیت ارزشمند استاد علومی تبریزی تجلیل خواهد شد

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس ناصر مقدم که در آئین سیاسی -عبادی نماز جمعه شهرستان فردیس حضور یافته بود ضمن اعلام این خبر افزود : در گام نخست محمدحسین کتابچی تبریزی متخلص به علومی شاعر و غزلسرای بزرگ معاصر که از مفاخر کشور و ساکن شهرستان فردیس هستند، تجلیل خواهد […]

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس ناصر مقدم که در آئین سیاسی -عبادی نماز جمعه شهرستان فردیس حضور یافته بود ضمن اعلام این خبر افزود : در گام نخست محمدحسین کتابچی تبریزی متخلص به علومی شاعر و غزلسرای بزرگ معاصر که از مفاخر کشور و ساکن شهرستان فردیس هستند، تجلیل خواهد شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: مفاخر فرهنگی و هنری، سرمایه و الگوهای ارزشمندی هستند که باید به جامعه و بالاخص جوانان عزیز، شناسانده شوند.
وی بیان داشت: این حرکت مهم، موجب الگو برداری برای نسل نو و جریان سازی در حوزه فرهنگ و هنر البرز است که در این مسیر، مجموعه مدیریتی شهرستان فردیس اعم از امام جمعه فرهیخته و فرماندار فردیس و سایر نهادها و دوایر اجرائی، همراه و همگام هستند که امیدواریم بتوانیم به نحو شایسته، انجام وظیفه نمائیم.
مقدم افزود: شهرستان فردیس دارای ذخایر و فرصت های ارزنده فرهنگی، هنری و مذهبی است که به حق می تواند نام و آوازه خوب این شهرستان را در سطوح استانی و ملی بیش از پیش اعتلا بخشد.
مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان البرز، ضمن اشاره به برخی از شخصیتهای بزرگ فرهنگی و هنری شهرستان فردیس، افزود: حضور و سکونت شخصیت های بزرگ و ارزنده ای همچون مرحوم استاد ابراهیم ناعم و استاد علومی تبریزی در حوزه شعر، استاد احمد دامود در عرصه تئاتر، استاد علیرضا نادری در عرصه موسیقی سنتی و شخصیت بابرکت حجت الاسلام قدوسی در عرصه گسترش و ترویج فعالیتهای دینی، مرحوم حاج بخشی و شهید والامقام، بهنام محمدی در حوزه ایثار و شهادت، قابلیت عرضه و ارائه در سطح استانی و ملی را دارند.
مقدم گفت: باید در این راه اهتمام جدی و مستمری صورت پذیرد و بالطبع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز، از هیچ کوشش و مساعدتی در این راه، دریغ نخواهد کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*