۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده
  • شناسه : 3563
  • ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۸:۱۶
  • 73 بازدید
  • ارسال توسط :
متولی امور فرهنگی در سطح استان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی است ؛تشکیل مثلث همکاری بین متولیان هنر

متولی امور فرهنگی در سطح استان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی است ؛تشکیل مثلث همکاری بین متولیان هنر

تشکیل مثلث همکاری بین متولیان هنر ( مجموعه مدیریت شهری، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و فعالین فرهنگی، هنرمندان ) با هدف همکاری در زمینه فرهنگ‌ و هنر روز دوشنبه ۱۷دی ماه در محل شهرداری مشکین دشت برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  شهرستان فردیس :  مدیر کل فرهنگ و […]

تشکیل مثلث همکاری بین متولیان هنر ( مجموعه مدیریت شهری، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و فعالین فرهنگی، هنرمندان ) با هدف همکاری در زمینه فرهنگ‌ و هنر روز دوشنبه ۱۷دی ماه در محل شهرداری مشکین دشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  شهرستان فردیس :  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با بیان اینکه برنامه ‌محوری از موضوعات مهم در راهبرد جدید است افزود؛ اعتبارات فرهنگی اداره کل ارشاد استان البرز تقریبا صفر است. اما میتوانیم با تشکیل انجمنها در برنامه های سخت افزاری و نرم افزاری و همچنین تایید و تسهیل در صدور مجوزهای قانونی همکاریهای خوبی داشته باشیم.

 مقدم در تایید درخواست مهدی شورگشتی شاعر و هنرمند مشکین دشتی مبنی بر آمار گیری و کشف استعدادها و ایجاد پایگاه اطلاعاتی هنرمندان این شهر، گام اول را تعیین و معرفی یک نماینده به نیابت از هنرمندان شهر در استفاده از ظرفیتهای مشکین دشت عنوان کرد

 سید جعفر موسوی با تاکید بر این مطلب که با همکاری اداره محترم فرهنگ وارشاداسلامی ، شورای اسلامی و شهرداری افق روشنی از فرهنگ ‌و هنر را در مشکین دشت شاهد خواهیم بود افزود؛ مشکین دشت استعدادهای فرهنگی و هنری وسیعی دارد و ظرفیت های شهرداری در حوزه اقدامات فرهنگی نیز وسیع است و باید از آن بهره کافی را در جهت ارتقای فرهنگ و هنر را برد.

 وی در عین حال تصریح کرد؛ با نگاه به شهرداری بعنوان یک مرکز فرهنگی و اجتماعی و نه صرفا خدماتی میتوان مناسبات بین شهرداری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی را در سطوح مختلف به مناسبات حداکثری رساند.

 شهردار مشکین دشت  در خصوص حضور مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز بیان کرد؛ در نظام جمهوری اسلامی ایران هر حوزه یک متولی دارد و در حوزه فرهنگ هم متولی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

 شهردار مشکین دشت ادامه داد؛ در تلاش هستیم و این پتانسیل را داریم تا اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس را با همکاری و مساعدت مدیرکل و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس در مشکین دشت مستقر کنیم یا حداقل یک دفتر نمایندگی در شهر ایجاد کنیم.

 شهردار مشکین دشت با اشاره به اینکه متولی فرهنگ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی است گفت؛ مجموعه شهرداری تعاملی خوبی با این اداره دارد و در تمام جلسات کارگروه فرهنگی شهرستان حضور پررنگ داشته و نقطه نظرات فرهنگی این اداره را در تصمیمات خود اعمال میکند.

 سید جعفر موسوی از هنرمندان و صاحب نظر درخواست کرد با ایجاد یک همبستگی نظرات و پیشنهادات خود را به واحد فرهنگی ورزشی شهرداری برای پیشرفت هرچه بیشتر فرهنگ عمومی ارائه دهند و شهرداری نیز با ایجاد یک بستر مناسب ارتباط بین هنرمندان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی را تسهیل بخشد.

 موسوی از تلاش برای استقرار اداره و پایگاه اصلی هلال احمر شهرستان فردیس در شهر مشکین دشت خبر داد و گفت؛ حضور ادارات مختلف در سطح شهر آورده و تبعات بسیار خوبی برای شهر دارد و مجموعه شهرداری آمادگی این را دارد تا مقدمات حضور نمایندگی های ادارات مخلف را در سطح شهرستان فردیس در شهر مشکین دشت محیا کند.

 موسوی شهردار مشکین دشت همچنین از حضور مستمر در جلسات برگزاری جشن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در فرمانداری شهرستان فردیس خبر داد و اضافه کرد؛ وظایفی که در این جلسات به مجموعه شهرداری واگزار خواهد شد را به نحو احسنت اجرا خواهیم کرد.

 موسوی در پایان گفت؛ برای جشن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی برای شهروندان مشکین دشت برنامه ویژه داریم که به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*