۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » جشنواره ها و نمایشگاه ها
  • شناسه : 3832
  • 22 می 2019 - 9:48
  • 2 بازدید
  • ارسال توسط :
حوزه علمیه کوثر ویژه خواهران  برگزار می کند مشاوره خانواده رایگان در نمایشگاه کتاب قرآن عترت فردیس

حوزه علمیه کوثر ویژه خواهران برگزار می کند مشاوره خانواده رایگان در نمایشگاه کتاب قرآن عترت فردیس

غرفه مشاوره در موضوعات مختلف همه روزه از ساعت 10 لغایت 19 در نمایشگاه کتاب قرآن وعترت پذیرای بازدیدکنندگان است. به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس : رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس اظهار داشت: خدمات مشاوره اي نقش بسيار مهمي در كاهش معضلات و آسيب هاي روانی اجتماعي خواهد […]

غرفه مشاوره در موضوعات مختلف همه روزه از ساعت 10 لغایت 19 در نمایشگاه کتاب قرآن وعترت پذیرای بازدیدکنندگان است.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس : رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس اظهار داشت: خدمات مشاوره اي نقش بسيار مهمي در كاهش معضلات و آسيب هاي روانی اجتماعي خواهد داشت و بهره گيري از اين خدمات در كاهش مشكلات نوجوانان، جوانان و حتي خانواده ها، كاملاً مفيد و مؤثر  است، حوزه علمیه کوثر ویژه خواهران غرفه مشاوره رایگان را با هدف ارائه راه حل های کاربردی با حضور مشاوران و متخصصان در نمایشگاه کتاب قرآن وعترت واقع در صحن مسجد المهدی  برپا کرده است.

ولیزاده گفت:غرفه مشاوره با هدف كمك به افراد، جهت رشد و پيشرفت آنها در امور زندگي و … فعاليت مي کند. چرا که همه انسانها در هر موقعیت اجتماعی فرهنگی به مشاوره نیازمند هستند، تمام انسان ها نياز به آموزش مهارتهای روانی- اجتماعی دارند تا توانمند شده و در صورت برخورد با مسائل، بتوانند آنها را حل نمايند؛ در غير اين صورت، جلوگيـري از استمـرار و افـزايش اختـلال، شیوع پیدا می کند. اگر پيشگيري به عمل نيايد، درمان بايد صورت گيرد كه تمام اين مراحل، از طريق مشاوره ميسر و امكان پذير است.

وی همچنین خاطر نشان کرد: غرفه پاسخ به مسائل شرعی ،غرفه حجاب وعفاف،نیز از دیگر غرفه های است که در نمایشگاه کتاب در خدمت بازدید کنندگان می باشد.

بازدیدکنندگان از نمایشگاه می توانند برای استفاده از فضای مشاوره به غرفه مشاوره واقع در فلکه 4فردیس نمایشگاه کتاب قرآن عترت ، از 2 لغایت 15 خردادماه 98 از ساعت 10 الی 19 مراجعه کنند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*