۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » جشنواره ها و نمایشگاه ها
  • شناسه : 3832
  • ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۹:۴۸
  • 127 بازدید
  • ارسال توسط :
حوزه علمیه کوثر ویژه خواهران  برگزار می کند مشاوره خانواده رایگان در نمایشگاه کتاب قرآن عترت فردیس

حوزه علمیه کوثر ویژه خواهران برگزار می کند مشاوره خانواده رایگان در نمایشگاه کتاب قرآن عترت فردیس

غرفه مشاوره در موضوعات مختلف همه روزه از ساعت ۱۰ لغایت ۱۹ در نمایشگاه کتاب قرآن وعترت پذیرای بازدیدکنندگان است. به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس : رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس اظهار داشت: خدمات مشاوره ای نقش بسیار مهمی در کاهش معضلات و آسیب های روانی اجتماعی خواهد […]

غرفه مشاوره در موضوعات مختلف همه روزه از ساعت ۱۰ لغایت ۱۹ در نمایشگاه کتاب قرآن وعترت پذیرای بازدیدکنندگان است.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس : رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس اظهار داشت: خدمات مشاوره ای نقش بسیار مهمی در کاهش معضلات و آسیب های روانی اجتماعی خواهد داشت و بهره گیری از این خدمات در کاهش مشکلات نوجوانان، جوانان و حتی خانواده ها، کاملاً مفید و مؤثر  است، حوزه علمیه کوثر ویژه خواهران غرفه مشاوره رایگان را با هدف ارائه راه حل های کاربردی با حضور مشاوران و متخصصان در نمایشگاه کتاب قرآن وعترت واقع در صحن مسجد المهدی  برپا کرده است.

ولیزاده گفت:غرفه مشاوره با هدف کمک به افراد، جهت رشد و پیشرفت آنها در امور زندگی و … فعالیت می کند. چرا که همه انسانها در هر موقعیت اجتماعی فرهنگی به مشاوره نیازمند هستند، تمام انسان ها نیاز به آموزش مهارتهای روانی- اجتماعی دارند تا توانمند شده و در صورت برخورد با مسائل، بتوانند آنها را حل نمایند؛ در غیر این صورت، جلوگیـری از استمـرار و افـزایش اختـلال، شیوع پیدا می کند. اگر پیشگیری به عمل نیاید، درمان باید صورت گیرد که تمام این مراحل، از طریق مشاوره میسر و امکان پذیر است.

وی همچنین خاطر نشان کرد: غرفه پاسخ به مسائل شرعی ،غرفه حجاب وعفاف،نیز از دیگر غرفه های است که در نمایشگاه کتاب در خدمت بازدید کنندگان می باشد.

بازدیدکنندگان از نمایشگاه می توانند برای استفاده از فضای مشاوره به غرفه مشاوره واقع در فلکه ۴فردیس نمایشگاه کتاب قرآن عترت ، از ۲ لغایت ۱۵ خردادماه ۹۸ از ساعت ۱۰ الی ۱۹ مراجعه کنند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*