۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 4328
  • ۰۹ مهر ۱۳۹۸ - ۷:۴۰
  • 45 بازدید
  • ارسال توسط :
عضویت افتخاری رئیس وکارکنان اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس در جمعیت هلال احمر

عضویت افتخاری رئیس وکارکنان اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس در جمعیت هلال احمر

به منظوربرگزاری دوره های هلال احمر در فرهنگسرای بوستان ولایت ،رئیس وکارکنان اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس به عضویت افتخاری جمعیت هلال احمر شهرستان فردیس  در امدند. به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگوارشاد اسلامی شهرستان فردیس ضمن تقدیر از زحمات رئیس و کارکنان جمعیت هلال احمر شهرستان فردیس در ارائه خدمات امدادی در سطح […]

به منظوربرگزاری دوره های هلال احمر در فرهنگسرای بوستان ولایت ،رئیس وکارکنان اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس به عضویت افتخاری جمعیت هلال احمر شهرستان فردیس  در امدند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگوارشاد اسلامی شهرستان فردیس ضمن تقدیر از زحمات رئیس و کارکنان جمعیت هلال احمر شهرستان فردیس در ارائه خدمات امدادی در سطح شهرستان با تکمیل فرم ثبت نام به عضویت داوطلبان هلال احمر درآمدند.

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس در ادامه دیدار گفت:کمک کردن ، یاری رساندن و نوع دوستی از خصلت های  مهم مردم ایران است که همواره در مواقع بحران به کمک هموطنان آسیب دیده می شتابند تا دردها را تسکین بدهند ، حوادث و بلایای طبیعی در هیچ زمانی قابل پیش بینی نیستند و همواره شاهد بروز این حوادث هستیم  که خسارت جبران ناپزیری  را نیز به دنبال داشته و هموطنان ما را دچار مشکل کرده است .

وی افزود:اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس در همین راستا ضمن تعامل وهمکاری متقابل  با هلال احمر شهرستان فردیس با برگزاری دوره های مختلف امداد ونجات در فرهنگسرا واستفاده از آموزشگاهای فرهنگی و هنری،موسسات قرآنی وکانونهای فرهنگی هنری مساجد وعضویت افتخاری آنها  میتواند جذب بیشتری صورت بگیرد.

در پایان این گفتگو رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بر لزوم همکاری های فرهنگی و هنری در خصوص آموزش امداد رسانی، اطلاع رسانی در زمینه حوادث و سوانح، آموزش پیشگیری از وقوع حوادث احتمالی تاکید کردند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*