۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 6587
  • ۲۱ آذر ۱۴۰۰ - ۵:۴۶
  • 82 بازدید
  • ارسال توسط :
آئین اختتامیه دهمین جشنواره تئاتر استانی البرز برگزار گردید

آئین اختتامیه دهمین جشنواره تئاتر استانی البرز برگزار گردید

آئین اختتامیه دهمین جشنواره تئاتر استانی البرز برگزار گردید آیین اختتامیه دهمین جشنواره استانی تئاتر البرز عصر جمعه با معرفی برگزیدگان و با حضور مسئولین کشوری ، استانی و هنرمندان در سالن سیروس صابر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس […]

آئین اختتامیه دهمین جشنواره تئاتر استانی البرز برگزار گردید

آیین اختتامیه دهمین جشنواره استانی تئاتر البرز عصر جمعه با معرفی برگزیدگان و با حضور مسئولین کشوری ، استانی و هنرمندان در سالن سیروس صابر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس ، اولین سخنران این مراسم ناصر مقدم، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز بودکه به رسم میزبانی پشت تریبون رفت و به مهمانان خوشامدگویی گفت.
او با اشاره به اعلام فراخوان این دوره جشنواره گفت: با شرکت ۳۵ گروه نمایشی در این جشنواره، افزود: از گروه های شرکت کرده در دهمین جشنواره تئاتر استانی البرز ۲۵ گروه به مرحله بازبینی راه یافتند که داوران بازبین بعد از ۳ روز بازبینی آثار، ۹ گروه نمایشی را شایسته حضور در مرحله نهایی این جشنواره دانستند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز به استقبال خوب مردم از اجراهای این دوره جشنواره اشاره کرد و افزود: خوشبختانه علی رغم محدودیت های کرونایی استقبال خوبی را در این دوره جشنواره شاهد بودیم.

 

این مراسم در روز جمعه مورخ ۱۴۰۰/۹/۱۹در سالن سیروس صابر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور مهدی عسگری نماینده مردم کرج،آسارا،فردیس،اشتهارد، قادر آشنا، مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ناصر مقدم، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز، چپردار، رییس شورای اسلامی شهر کرج، حجت الاسلام و المسلمین سعیدی، رییس کمیسون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج، احمدی، رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج، مهرابی، رییس حوزه هنری، حسن رونده، مدیر هماهنگی امور استانهای اداره کل هنرهای نمایشی، علیرضا رحیمی، عضو شورای شهرکرج، شکاری، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر یزد و با حضور پر شور هنرمندان البرزی برگزار گردید.

در این مراسم که با تقدیر از هنرمندان و برگزیدگان جشنواره به پایان رسید دو گروه منتخب هیات داوران، نمایش “نشونی” به نویسندگی جواد اسماعیلی و کارگردانی سید حسن حسینی از هشتگرد و نمایش “بعضیا رو باید دورا دور دوست داشت” به نویسندگی و کارگردانی علی بابایی از کرج  به دبیرخانه تئاتر فجر معرفی گردید.
در این جشنواره از بین ۹ نمایش راه یافته به مرحله نهایی در قسمت کارگردانی سید حسن حسینی با نمایش نشونی، رتبه اول کارگردانی و علی بابایی با کارگردانی نمایش بعضیا رو باید دورادور دوست داشت رتبه دوم کارگردانی را از آن خود کردند.

در بخش نویسندگی آقایان جواد اسماعیلی در نمایش نشونی و علی بابایی در نمایش بعضیا رو باید دورا دور دوست داشت به ترتیب حائز رتبه اول و دوم شدند.
در بخش بازیگری مرد علیرضا داننده فرد برای بازی در نمایش گور به گور (چاله) اول شد، حسین معدن نشین برای بازی در نمایش سعدی سلطان سیاه سو و شون دوم شد. سید جواد موسوی نیز برای بازی در نمایش یخ مقام سوم را کسب نمود.
در بخش بازیگری زن هم رویا جزینی برای نمایش بعضیا رو باید دورادور دوست داشت مقام اول را کسب کرد، مژگان چارانی برای بازی در نمایش نشونی دوم شد و ندا قربانیان برای بازی در نمایش سعدی سلطان سیاه سو و شون مقام سوم را از آن خود نمود.

 

هیات داوران دهمین تئاتر استانی البرز در بخش طراحی گریم، سپیده توکلی، برای نمایش مرات جن، در بخش پوستر و بوروشور، امین آبان برای نمایش جرجیس، در بخش طراحی موسیقی، حسن فیضی برای نمایش نشونی و در بخش طراحی صحنه، مسعود بیگلری برای نمایش نشونی را حائز تقدیر دانستند.
دهمین جشنواره تئاتر استانی البرز از ۱۶ تا ۱۹ آذر ماه با حضور علاقه مندان در کرج برگزار گردید.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*