۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » جشنواره ها و نمایشگاه ها
  • شناسه : 6672
  • ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۴
  • 64 بازدید
  • ارسال توسط :
فراخوان چهاردهمین هفته فیلم و عکس انجمن سینمای جوانان استان البرز منتشر شد

فراخوان چهاردهمین هفته فیلم و عکس انجمن سینمای جوانان استان البرز منتشر شد

معاون هنری سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز: چهاردهمین هفته فیلم و عکس استان البرز از ۳۰ بهمن الی ۳ اسفند ماه ۱۴۰۰ برگزار می گردد. به گزارش روابط عمومی اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس، محمود دهقان هراتی اظهار داشت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز […]

فراخوان چهاردهمین  هفته فیلم و عکس انجمن سینمای جوانان استان البرز منتشر شد
معاون هنری سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز: چهاردهمین هفته فیلم و عکس استان البرز از ۳۰ بهمن الی ۳ اسفند ماه ۱۴۰۰ برگزار می گردد.
به گزارش روابط عمومی اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس، محمود دهقان هراتی اظهار داشت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز و انجمن سینمای جوانان استان با همکاری خانه هنرمندان کرج به منظور نمایش تولیدات یکساله فیلم سازان استان البرز و شناسایی و معرفی برترین آثار در حوزه فیلم کوتاه و عکس در سطح استان و ایجاد رقابت سازنده بین فیلم سازان و عکاسان ، چهاردهمین هفته فیلم و عکس استان البرز را برگزار می کند.
معاون هنری سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، اهداف برگزاری چهاردهمین هفته فیلم و عکس استان البرز را ایجاد نشاط و تعامل در حوزه فیلم کوتاه و عکس در استان از طریق نمایش تولیدات یکساله فیلم کوتاه استان و برگزاری نمایشگاه عکس، شناسایی و معرفی استعدادهای سینمایی و عکاسی استان البرز، روزآمد کردن دانش و مهارت های سینمایی و عکاسی از طریق برگزاری کارگاه های فیلم و عکس و گسترش و جذب مخاطبان فیلم کوتاه و عکس. برشمرد.
گفتنی است: هفته فیلم و عکس استان البرز صرفاً مختص عکاسان و فیلمسازان استان البرز می باشد و از دریافت آثار هنرمندان سایر استان های کشور معذور است.
برای مشاهده فراخوان چهاردهمین هفته فیلم و عکس البرز کلیک کنید.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*