۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 4279
  • ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۴
  • 22 بازدید
  • ارسال توسط :
کارگاه نقاشی «بزرگداشت روز شهریار » در فرهنگسرای بوستان ولایت فردیس

کارگاه نقاشی «بزرگداشت روز شهریار » در فرهنگسرای بوستان ولایت فردیس

کارگاه نقاشی با حضور هنرجویان آموزشگاه تجسمی خسروی همزمان با روز  شعر و ادب فارسی و بزرگداشت استاد شهریار در فرهنگسرای بوستان ولایت اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس :  این کارگاه که باحضور رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی و هنرمندان شعر ادب وسینما […]

کارگاه نقاشی با حضور هنرجویان آموزشگاه تجسمی خسروی همزمان با روز  شعر و ادب فارسی و بزرگداشت استاد شهریار در فرهنگسرای بوستان ولایت اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس :  این کارگاه که باحضور رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی و هنرمندان شعر ادب وسینما برگزارشد۲۰نفر از هنرجویان آموزشگاه هنرهای تجسمی خسروی  به خلق آثار هنری نقاشی و طراحی عکس استاد شهریار ،دفاع مقدس وموضوع آزاد پرداختند.

مدیر مسئول آموزشگاه آزاد هنر های تجسمی “خسروی ” خانم سهیلا خسروی  بابیان اینکه این کارگاه صبح  روز پنج‌شنبه ۲۷ شهریور ۹۸در فرهنگسرای بوستان ولایت اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس با همکاری نمایندگی انجمن تجسمی شهرستان برگزارشد ، اظهارداشتند: نقاشی وادبیات شعر هنر سوم وچهارم می باشند که  برای آشنایی نسل جوان ازشناخت هنر ایرانی اسلامی از اهداف برگزار این کارگاه بود.

خانم سهیلا خسروی گفت:هنر نقاشی که به آن نگارگری یا رسم نیز گفته می شود، فرآیندی است که طی آن رنگ بر روی یک سطح مانند کاغذ یا بوم ایجاد نقش می‌کند و اثری خلق می‌شود. نگارگری ایرانی تجسم و خلق هر چه بیشتر زیبایی هاست که در خیال روشن هنرمند نقش می‌بندد.هنر نقاشی هنرى جامع است ؛ که موضوع آن شامل همهٔ دنیاى مرئى مى‌باشدو چنان لذتى به بینندهٔ خود مى‌بخشد که کمتر هنرى قادر به آن است.

وی ادامه داد: هنر نقاشی از کودکی آغازمیشود هر چقدر کودکان به اطرافشان شناخت بیشتری داشته باشند رشد آن ها حتمی تر است.کودکان با نقاشی کشیدن خود را به تصویر می کشند و تمام احساسات ناگفته خود را بیان می کنند.

مدیر آموزشگاه خسروی افزود: کودک هرچه بزرگتر می‌شود علاقه‌اش به خلق و کشف بیشتر خواهد شد و ابتدایی ‌ترین این موضوع نقاشی کردن است.آموزش صحیح سبب می شود کودکان در مسیر درست و سالم حرکت کنند و آموزش و کشیدن نقاشی باعث رشد، اعتماد به نفس و جسارت در کودکان می شود.

در این کارگاه نقاشی ۲۰ هنرجو کودک ونوجوان  حضور داشتند که فنون و اصول اولیه نقاشی را آموزش دیدند ودراتمام کارگاه از طرف انجمن تجسمی واداره فرهنگ وارشاد اسلامی به رسم یاد بود لوحی تقدیم حضورشان گردید.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*